Svatý Valentýn

Tipy na dárky pro zamilované, dárky pro milence, dárky pro milenku

Dámské parfémy

Mezi nejoblíbenější dárky pro ženy patří smyslné voňavky a parfémy. Vůně působí bezprostředně na psychickou rovnováhu. Příjemná vůně dokáže velmi rychle zlepšit náladu. Smyslná vůně, kterou zakoupíš Tvé lásce, může mít i lehce erotizující náboj. Sázka na parfém, jako tip na dárek pro dívku, je rozhodně jistotou úspěchu.

Kylie Minoque Darling Okouzlující květinově – orientální vůně je stejně mnohotvárná jako samotná Kylie. Dynamické a nádherné stejně jako velkolepá show Kylie. Takové je balení vůně darling. Neodolatelná krabička přitahuje pohled svým třpytivým holografickým efektem. Luxusní flakón z těžkého skla hned na první pohled zaujme ladně zaokrouhleným dnem a charakteristickým uzávěrem. Název darling je ozdobný, se stylizovaným, ručně psaným písmem. Výsledný efekt je elegantní s teplým dotykem neformálního „chic“. Krabička s neodolatelným kouzlem odkazuje na růžovou tématiku díky svému holografickému efektu. Parfémovaná voda je v nejintenzivnější koncentraci, která vydrží velmi dlouho. Navíc se leskne okouzlujícími třpytkami. Cena 730,– (navštiv eshop)

Moschino I Love Love Jiskřivá a plná radosti – taková je nejnovější vůně Moschino určená ženě, která je ráda zamilovaná, plná života, lehce ironická a není s ní ani chvilku nuda. I Love Love je tak mladistvá a citlivá, jako čerstvě natrhaná kytice, která už při prvním přivonění vyvolá pocit naprostého štěstí. Spontánně přitažlivá a bezprostředním veselím nakažlivá vůně překvapí v úvodu svými jiskřivými, citrusovými tóny hlavy – grapefruitem, pomerančem, citrónem a červeným rybízem. Srdce se dotkne barvitě ženská poezie čajových růží spolu s vitalitou sítiny a jemným úsměvem konvalinek, který ve spojení se skořicí získává na lehké rozpustilosti. Kombinace záhadného pižma a smyslných exotických dřev – cedru a tanaky – pak dodává základu vůně osvěžující pocit, který vás donutí jediné – hluboce a definitivně se do I LOVE LOVE zamilovat. Cena 770,– (navštiv eshop)

Kde koupit nejlevnější parfémy?