Svatý Valentýn

Tipy na dárky pro zamilované, dárky pro milence, dárky pro milenku

Parfémy a voňavky

Mezi nejoblíbenější dárky pro zamilované muže a kluky patří jistě všelijaké voňavky a parfémy. Vůně působí bezprostředně na psychickou rovnováhu. Příjemná vůně dokáže velmi rychle zlepšit náladu. Smyslná vůně, kterou zakoupíš Tvému miláčkovi, může mít i lehce erotizující náboj. Sázka na parfém, jako tip na dárek pro zamilované muže, je rozhodně jistotou úspěchu.

Hugo Boss No.6 Úspěšný muž nové éry – cílevědomý, úspěšný se zdravou dávkou sebedůvěry. výrazná mužná vůně definuje novým způsobem úspěch. Vyzařuje sebevědomí a zdůrazňuje smyslně emocionální stránku mužského charakteru. Cena 930,– (navštiv eshop)

Esprit Connect for him Vůně Connect for Him je ovocná a svěží, probouzející se v pikantních vrchních nótách brazilského pomeranče, kalifornského grapefruitu, sicilského citronu a mandarinky, spojující se se sladkou svěžestí nashi hrušky. Květy levandule, růže a lotosu v srdci vůně se vznášejí na akordech mořského vánku a vše podtrhují hutné dřevité nóty indonéského týkového dřeva a pačuli zahřáté ambrou a pižmem. Cena 330,– (navštiv eshop)

Puma Aqua Man Novinka na léto 2007. Charakte­ristika vůně je citrusová-zelená. Určeno pro muže mezi 14–30 lety, uživatele lifestyle vůní, orientované na módu a trendy s osobitým přístupem k životu. Cena 370,– (navštiv eshop) 

Kde koupit nejlevnější parfémy?